Новини

УРЯД ОПРИЛЮДНИВ СПРОСТУВАННЯ 12 МІФІВ ПРО БЮДЖЕТ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Кабінет Міністрів України підготував інфографіку щодо 12 найпоширеніших міфів про бюджет надзвичайної ситуації.

Ухвалені «антикризові» зміни до Державного бюджету на 2020 рік ввечері 13 квітня прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«В ухваленій версії змін до Держбюджету завдяки, зокрема, народним депутатам, нам вдалося повернути видатки багатьох програм. Зокрема, це стосується фінансування регіонів, культури та освіти. Важливо пам’ятати, що бюджетні кошти – це кошти українських платників податків. Сьогодні наші громадяни своїм прикладом показують, які пріоритети треба реалізовувати вже зараз. Це підтримка лікарів та закупівля медичного обладнання. Тепер видатки МОЗ збільшені на 16,4 млрд грн. Разом з іншими видатками, фінансування медицини зросте фактично у 1,5 рази. Це піклування про пенсіонерів та вразливі верстви населення. Для цього видатки Пенсійного фонду збільшили на 29,7 млрд грн. Це підтримка людей, які втратили дохід через коронакризу. У бюджеті ми передбачили виплати по безробіттю та програми з підтримки малого бізнесу. Видатки Міністерства соціальної політики зросли на 19,5 млрд грн», – написав Денис Шмигаль.

Він також нагадав про створений Фонд боротьби з COVID-19, кошти якого будуть спрямовані на закупівлю медичних товарів, додаткові виплати медикам, надання грошової допомоги малозахищеним категоріям населення.