Новини

30 вересня – день усиновлення

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Усиновлення дитини провадиться в її інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя. Не всім дітям доводиться рости у благополучній сім’ї. Якщо з рідними зовсім не пощастило, то діти виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, дитячих будинках, інтернатах, сім’ях опікунів/піклувальників, усиновлювачів. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто не байдужий: одні – усиновляють і виховують дитину, інші – допоможуть дитині знайти батьків, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто уже усиновив і зіткнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости в любові і повазі.

Напередодні такого свята, хочеться привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я. Адже бути батьками – це один із найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті.

Служба у справах дітей райдержадміністрації робить все можливе, щоб підтримати практику влаштування дітей у сімейні форми виховання.

Станом на 01.10.2015 р. на території району проживає 10 дітей усиновлених громадянами району. На обліку в службі у справах дітей перебуває 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються і виховуються в інтернатних закладах області, 2 в дитячому будинку сімейного типу, 2 в прийомних сім’ях та можуть бути усиновлені Вами.

Шановні жителі Воловеччини! Звертаємось до кожного із Вас. Разом ми зможемо допомогти дітям, які опинились в скруті. Не будьте байдужими до сирітської долі. Адже тільки сім’я найкраще сприяє вихованню дитини як особистості та повноцінного члена нашого суспільства.

Головний спеціаліст служби

у справах дітей  райдержадміністрації

Г.Хміль