Новини

БЕСІДА З УЧНЯМИ: ОБГОВОРИЛИ І ДІЗНАЛИСЯ!

17 березня 2016 року у Воловецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів соціальним працівником кримінально-виконавчої інспекції у Воловецькому районі Гафинцем І.І., шкільним психологом Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабець В.М. та спеціалістом І категорії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вербещук Н.М. проведено профілактично-просвітницький захід з учнями 9 –А класу.

Учнів ознайомили з поняття «соціальна девіація», після чого відбулось обговорення. На сьогоднішній день у нас стала активно проявлятися девіантна поведінка серед учнівської молоді, яка веде до відхилення прийнятих у суспільстві правових та моральних норм. Вихід за ці норми розцінюється суспільством, як девіантна поведінка. У більшості випадків вона засуджується суспільством від осуду до кримінального покарання. Увагу учнів було зосереджено на двох питаннях даної проблематики, а саме: що вважати нормою та відхиленням?; чому люди поводять себе девіантно, навіть у випадку, коли їм відомо, що порушення норм жорстоко карається.

Спеціалісти з учнями домовилися про наступні теми, які їх цікавлять і   які вони  хотіли б обговорити.

Подібні зустрічі плануються проводити в школах району, у зв’язку з  офіційно зареєстрованими неповнолітніми, які своєю неправомірною поведінкою та діями відповідають в суді за скоєний злочин. Станом на березень 2016 року на обліку кримінально-виконавчої інспекції перебуває 2 неповнолітніх, які засуджені Воловецьким судом.

Спеціаліст І категорії районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та

молоді      Вербещук Н.М.