Новини

День відкритих дверей: закарпатські військові влаштували в Ужгороді показові виступи / ФОТО

Потрапити до української армії хоча б на день змогли жителі та гості Ужгорода – 24 лютого на території в/ч В4742 влаштували виставку озброєння. За сприяння обласного військового комісаріату та Закарпатської ОДА до заходу залучили молодь не тільки з обласного центру, а й з Великого Березного та Перечина.

– Ми долучитись до популяризації військової служби за контрактом саме в частинах, які вважаються своїми, закарпатськими – це 128-ма ОГПБ та її підрозділи. А, як відомо, інтерес до майбутньої справи виховується з дитинства, тому і вирішили запросити на захід школярів та студентів навчальних закладів – випускників військової кафедри, – зазначив військовий комісар Закарпатського ОВК полковник Богдан Череміський.

Гості заходу мали можливість оглянути різні види озброєння – від стрілецької зброї до важкої броньованої техніки. Зразки забезпечення для огляду виставили зв’язківці батальйону, тилова служба та медична рота. Кожен відвідувач міг приміряти бронежилет, шолом, потримати в руках автомат і скуштувати солдатську кашу.

– Ми хотіли дати зрозуміти місцевому населенню, цивільним, що Збройні сили є, що вони поруч, що вони боєздатні, показати, які саме підрозділи зараз перебувають на рідній землі, – розповів командир 15-го батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади підполковник Олександр Паламарчук.

Також під час заходу військові продемонстрували присутнім умовний вступ у бій і вихід із бою, захоплення ворожого вантажного автомобіля та евакуацію пораненого. Показовий виступ супроводжувався стрільбою холостими набоями зі стрілецької зброї, вибухами димових шашок тощо. Саме це і викликало найбільший захват у основної частини публіки.

Такі заходи військові обіцяють проводити і надалі, адже вони дають змогу показати роботу захисників зсередини та підтримувати патріотичний дух молоді.

Фото: Наталя Боднар

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank