Новини

Десять днів випробувань: на Закарпатті завершились масштабні навчальні збори резервістів

У суботу, 8 липня, на Закарпатті завершились навчання резервістів територіального резерву, кульмінацією яких стало знищення умовної диверсійної групи, яка мала на меті захопити стратегічні об’єкти.

У ході показового заняття резервісти відточили порядок допуску на об’єкт, поводження під час наближення невідомих осіб до об’єкту, що охороняється, або забороненої зони. За легендою занять на об’єкт, що охороняється, було здійснено напад. Резервісти успішно провели вогневий бій, використовуючи різні види зброї. Вони перейшли від оборони до нападу та взяли полоненого. В результаті сутички було збережено цілісність газонасосної станції, яку охороняли бійці резерву.

За словами одного із учасників зборів, голови одного із закарпатських сіл Миколи Сагайди, він із задоволенням долучився до процесу.

– У мене двоє дітей, жінка, але як тільки я дізнався про збори, то зразу сказав їм, що хочу поїхати і взяти в них участь, щоб навчитись чомусь новому. Інструктори на зборах дійсно дуже цікаво розповідали, і ми мали змогу дізнатись, що ж нам таки робити у разі потенційної небезпеки.

Він також підкреслив, що щиро вірить, що такі навчання – це лише навчання, і навички, які вони здобули тут, ніколи не знадобляться в реальному житті.

Заступник військового комісара Закарпатського ОВК по роботі з особовим складом полковник Петро Марко також підкреслив важливість даного заходу.

– Такі навчання важливі не тільки щоб навчити тих, хто ніколи не тримав у руках зброю, а й згуртувати їх, зробити з них справжню команду. І за ці дні нам це вдалось. Звичайно, десять днів це мало, але і за цей час наші резервісти здобули безцінний досвід, – сказав він.

Наголосив полковник і на тому, що навчали бійців територіальної оборони найкращі інструктори, які мають за плечами великий досвід служби у різних гарячих точках світу.

До резервістів на показові навчання завітала також і малеча – вихованці ГО «Щасливі діти». Військові показали їм ази стройової підготовки.

Після завершення зборів усіх учасників навчальних зборів територіального резерву доправили до їхніх домівок.

Фото: Наталя Боднар

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank