Інформація, Новини

До уваги громадян!

З метою недопущення ажіотажного попиту та спекулятивного підвищення цін на основні соціально значущі товари Антимонопольний комітет України задекларував намір контролювати випадки необґрунтованого підвищення цін реалізаторами продуктів харчування, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів тощо. Якщо суб’єкт господарювання не може довести, що підвищення ціни на товар є виправданим та не є результатом змови або зловживання монопольним становищем, то за рішенням органів Комітету такий суб’єкт нестиме відповідальність.

У разі фіксації зазначеного порушення громадяни можуть звернутися до Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за телефоном (0312)64-13-88, е-mail: uz@amcu.gov.ua.

Крім того, Громадська організація „Рада захисту конкуренції та споживачів” пропонує кожному, хто в період надзвичайної ситуації зіштовхнувся з фактами різкого підняття цін:

заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdM2bg1QEgU6rIooCZ8jTU92VJQUuzFBFpCMlQEBhloglY7cg/viewform;

завантажити підтверджуючі документи (фото вітрин, скани чеків, квитанцій тощо).

У формі необхідно вказати свої дані, найменування магазину, де придбали товар та його адресу, ціну на нього, торгову марку. Аби підтвердити звернення, необхідно прикріпити до форми чек.