Оголошення

До уваги громадян!

Воловецький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області інформує відповідно до статті 26 Закону України “Про виконавче провадження”, Початок примусового виконання рішення:

1. Виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного в статті 3 цього Закону:

1) за заявою стягувача про примусове виконання рішення;

2) за заявою прокурора в разі представництва інтересів громадянина або держави в суді;

3) у разі якщо виконавчий документ надійшов від суду у випадках, передбачених законом;

4) у разі якщо виконавчий документ надійшов від суду на підставі ухвали про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду (суду іноземної держави; інших компетентних органів іноземної держави, до повноважень яких належить розгляд цивільних чи господарських справ; іноземних чи міжнародних арбітражів) у порядку, встановленому законом.

      1. До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі двох відсотків суми, яка підлягає стягненню, але не більше десяти мінімальних розмірів заробітної плати, а за рішенням немайнового характеру – у розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати.

        На розрахунковий рахунок № 37119000000704, МФО 820172, код 34197639 отримувач Воловецький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Від сплати авансового внеску звільняються стягувачі за рішеннями про:

стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин;

відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також смертю фізичної особи;

стягнення аліментів;

відшкодування майнової та/або моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Від сплати авансового внеску також звільняються державні органи, інваліди війни, інваліди I та II групи, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II групи, громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

Воловецький районний відділ

державної виконавчої служби