Оголошення

До уваги керівників підприємств!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України інформує, що з 8 по 10 листопада 2016 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м, «Лівобережна») відбудеться VI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2016».
Розвиток будівельної галузі – розвиток держави. Саме тому питання поліпшення інвестиційного клімату в будівництві та розвиток ринку вітчизняних будівельних матеріалів знаходиться під пильним контролем Уряду. З цією метою модернізуються виробництва і будуються нові. Сьогодні будматеріали, зроблені в Україні, не поступаються якості зарубіжним аналогам. Враховуючи реалії нинішнього періоду, одним з пріоритетних напрямків розвитку будівельної галузі є також енергозбереження та використання сучасних екологічно безпечних матеріалів.
За підтримки Мінрегіону Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо» набула статусу цілісного демонстраційного та інформаційного простору для спеціалістів всіх секторів будівельної індустрії та багатьох галузей народного господарства: містобудівельників, будівельно-монтажних та проектних організацій, підприємств ЖКГ, сільського господарства, водоканалів, енергетичних компаній тощо.
На виставці «ЄвроБудЕспо» провідні українські підприємства, дистриб’ютори, дилери презентують найсучасніші технології, будівельні матеріали, конструкції та вироби.
Запрошуємо прийняти участь у виставці «ЄвроБудЕкспо-2016» з метою популяризації та просування на будівельному ринку України продукції або технологій Вашого підприємства. Участь у даній виставці сприятиме посиленню авторитету та зміцненню позицій компанії, підтримці та розвитку стійких партнерських стосунків з представниками державних закупівельних структур, а також організацій, зайнятих оснащенням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою.

За довідками щодо участі у виставці, просимо звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: Броварський пр-т 15, м. Київ, 02660, тел./факс: (044) 201-11-59, 206-87-97. е-mail: stroyexpo@iec-expo.com.ua, сайт http://www.iec-expo.com.ua