Оголошення

До уваги неприбуткових підприємств, установ та організацій району

Згідно з Законом України від 17 липня 2015 року №652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України (далі – Кодексу) щодо оподаткування неприбуткових організацій» внесено зміни до статті 133 Податкового кодексу України , яким переглянуто вимоги щодо відповідності установчих документівнеприбуткових підприємств, установ, організацій (далі – неприбуткова організація) чинному законодавству України.

Відповідно до п.35 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу неприбуткові організації з метою включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до вимог п.133.4 ст. 133 Кодексу.

Згідно з п. 2 постанови №440 неприбуткові організації , які до 01 січня 2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами , встановленими п.133.4 ст. 133 Кодексу будуть виключені після 01 січня 2017 року контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій .

Наразі адміністративний збір за державну реєстрацію змін до установчих документів неприбуткових організацій у вищезазначеному випадку не справляється.

Однак, після 01 січня 2017 року зазначені реєстраційні дії будуть проводитися на загальних засадах із сплатою адміністративного збору у розмірі 0,3 мінімальної заробітної плати (за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання та благодійні організації – у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати).

За додатковою інформацією звертатися до державного реєстратора сектора державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Воловецької райдержадміністрації .

Державний реєстратор сектору

ДР РПНМ та ДР ЮО та ФОП

Воловецької райдержадміністрації

Беца В. В.