Оголошення

До уваги підприємств району!

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України повідомляємо, що з метою поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торговельно-економічних відносин із країнами Сходу  ТПП України разом із Посольством України в КНР запрошує всіх бажаючих взяти участь у  Колективному стенді національних інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, компаній та приватних осіб на Восьмій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон, який відбудеться 20-21 жовтня 2016 р. у м. Пекіні (КНР)  за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією у сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом “Нові реалії, нові можливості”. У його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН із торгівлі та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об’єднань, експертів. Кожна сесія Ярмарку збирає представників більш ніж із 100 країн і регіонів світу.

У рамках роботи 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці Посольства України в Китаї.

Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на колективному стенді України складає: 9 кв. м – 3 950 дол. США, 4,5 кв. м – 2 225 дол. США; 3 кв. м – 1 480 дол. США.

У разі зацікавленості компанії щодо участі у вищезазначеному заході необхідно направити заповнену анкету  на електронну адресу: vvv-expo@ucci.orq.ua або ems58@ukr.net.

Керівник проекту – Станіслава Малахівська, тел.: 067 232 92 20.

Анкета учасника Восьмої сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном “Нові реалії, нові можливості”