Оголошення

До уваги підприємців району!

Запорізьке підприємство АТ ,,Мотор Січ” є єдиним виробником сепараторів молочних в Україні. Успішно розвиваючи цей напрямок, АТ ,,Мотор Січ” виготовляє сучасні вироби для полегшення робіт на сільськогосподарських підприємствах, це побутовий сепаратор ,,Мотор Січ – 100” потужністю 100 л/г та сепаратор промисловий ,,Мотор Січ – 500” потужністю 500 л/г.

Сепаратори виробництва АТ ,,Мотор Січ” – професійні, високовиробничі, які виготовляються на рівні світових стандартів, як з технічних характеристик, так і дизайну. Відпускні ціни заводу на вищезазначені товари вітчизняного виробництва значно нижче аналогічних товарів закордонного виробництва.

АТ ,,Мотор Січ” гарантує сервісне обслуговування усієї продукції, яка випускається на підприємстві і реалізує весь необхідний інструмент та запасні частини по всій території України.

Також, АТ ,,Мотор Січ” виконує роботи по ремонту промислових сепараторів різної потужності: 1000, 5000, 10 000 л/г, як вітчизняного так і закордонного виробництва.

З усіх питань звертайтеся у відділ реалізації товарів народного споживання управління виробництва, маркетингу та продаж (УВМП)  за телефонами: (061) тел. 720-49-72, тел/факс 720-48-03, E-mail: ptnp@motorsich.com