Оголошення

До уваги споживачів газу – отримувачів субсидії

Рішенням Кабінету міністрів (Постанова КМУ від 23.08.2016 р №534) затверджено порядок розрахунку та повернення до державного бюджету сум невикористаних субсидій на оплату послуг газопостачання ВИКЛЮЧНО при комплексному споживанні або для індивідуального опалення за 2015-2016 опалювальний період. Законної сили Постанова набрала 30.08.2016 року – з моменту її офіційного опублікування.
ТОВ «Закарпатгаз Збут» на виконання вищезазначеної Постанови уряду впродовж 31 серпня – 30 вересня 2016 року виконуються роботи щодо:
– повернення до бюджету сум невикористаних субсидій з особових рахунків споживачів;
– підготовка та передача банкам та платіжним сервісам інформації стосовносуми до сплати, розрахованої після повернення в бюджет сум невикористаних субсидій;
– відображення сум невикористаних субсидій, які повернені в бюджет в особистому кабінеті на сайті 104.ua, починаючи з 6 жовтня 2016 року;
– підготовки рахунків на оплату за вересень 2016 року, які ви отримаєте у жовтні, з метою відображення в них сум невикористаних субсидій, повернених в бюджет.
У зв’язку з цим не всі споживачі – отримувачі субсидій на оплату послуг газопостачання при комплексному споживанні газу або індивідуальному газовому опаленні змогли вчасно отримати рахунки за газ впродовж вересня 2016 року.
Нарахування, інформування та надання консультацій щодо субсидій покладене на органи соціального захисту, тому з цим питанням вам необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення (УСЗН), який призначив вам субсидію, або за телефоном урядової гарячої лінії 0800-507-309; 15-45.