Оголошення

До уваги жителів району!

У зимовий період характерною є тенденція до помітного збільшення кількості надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами (вибухами) та НС внаслідок аварій на системах життєзабезпечення, збільшується також кількість НС на транспорті.

Із настанням холодів збільшується потреба в обігріві будинків. При цьому холод всіляко примушує людей використовувати наявні у будинках системи обігріву для забезпечення потреби тепла через систему газопостачання, використання різних нагрівних електроустановок, за допомогою пічного опалення. При цьому, увага споживачів, зосереджена на забезпечення їх домівок теплом, із найменшими фінансовими затратами. Для цього люди часто використовують газові плити для обігріву будинку, саморобні електроустановки, несправні печі, каміни, часто, при пічному опаленні, на ніч, перекривають заслінку у димовому каналі. Все це створює неминучу загрозу їх життю та здоров’ю.

Аналіз пожеж 2015 року показав, що значне місце у зимовий період серед причин виникнення пожеж зайняли порушення правил пожежної безпеки при експлуатації та використання нагрівних приладів, печей.

Враховуючи наведене, звертаю увагу мешканців Воловецького району на стан справності їх систем теплопостачання, невикористання саморобних приладів обігріву, несправних печей та камінів.

Начальник майор служби цивільного захисту                                                   В.В.Кікало