Оголошення

До відома громадян району

Відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що з 1 січня 2015 року набула чинності ст.24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у відповідності до якої передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб без наявної містобудівної документації забороняється.

Пунктом 2 та пунктом 3 статті 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено:

-генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту;

-детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території населеного пункту.

У відповідності до статті 24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»:

-документація із землеустрою розробляється з урахуванням положень містобудівної документації (генерального плану населеного пункту, плану зонування та/або детального плану території).

– у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

-зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється.

Начальник відділу містобудування,

архітектури та цивільного захисту

райдержадміністрації В.Зозулинець