Оголошення

„Дитяче серденько, живи”

Всеукраїнський благодійний фонд „Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів з 1 до 30 квітня 2019 року проводитиме 14 щорічну Всеукраїнську благодійну акцію „Серце до серця” під гаслом „Дитяче серденько, живи”, головною  метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування обласній дитячій лікарні.

За результатами проведення акції у 2018 році, що проходила під гаслом  „Почуй світ!”, Закарпатська область ввійшла в трійку лідерів – було зібрано  404 899,78 грн. За ці кошти придбано та передано в Обласну дитячу лікарню  сучасне медичне обладнання, а саме:

  • Діагностичний аудіометр AD629 з ліцензією b та модулем високочастотної аудіометрії;

  • Кістковий телефон В71(для системи ЕР-15);

  • Ноутбук з операційною системою для програмування слухових апаратів.

Просимо долучитися до участі в 14 щорічній Всеукраїнській благодійній акції „Серце до серця”.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „КредоБанк”, МФО 325365 ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: „Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання”.

З метою моніторингу проведення акції, про участь у ній просимо інформувати райдержадміністрацію до 02 травня 2019 року.

Одночасно повідомляємо, що інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” www.sercedoserca.com.ua.

 Головний спеціаліст

служби у справах дітей

Т.ТИМКОВИЧ