Новини

Ефективне виконання судових рішень – ключ до успішного завершення судової реформи

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги – доброавільне об’єднання грромадянських організацій, які протягом багатьх років надають безоплатну правову допомогу незахищеним верствам населення та громадянам України. Їх метою є забезпечення доступу до права через розбудову системи правової допомоги, правову просвіту та вдосконалення правового поля. Членами організації є 15 потужних правозахисних організацій з 10 регіонів України.
Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України підтримує проект Благодійної організації “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги”.
В рамках цього проекту буде проведено широке регіональне обговорення застосування законодавства, що регулює порядок виконання судових рішень та інших рішень та напрацювати пропозиції щодо вдосконалення законодавства. Крім того, із залученням провідних експертів в галузі виконавчого провадження, будуть проводитися семінари для приватних та державних виконавців.
У зв’язку з цим Благодійна організація “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги” спільно з Міністерством юстиції України, інших органів влади та організацій громадянського суспільства, буде проводити круглі столи та інші проектні заходи, чим забезпечить ефективний доступ реформ та реальні зміни в країні на краще.

Начальник Воловецького районного

відділу  ДВС ГТУЮ

М.М.Палей