Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

До відома суб’єктів господарювання !

До відома потенційних інвесторів, підприємств, організацій, фізичних осіб, підприємців – Перелік об”єктів державного нерухомого майна, які перебувають на балансі підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду, який оприлюднений на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України – www.spfu.gov.ua.

Інвестиційна пропозиція Проект: „Продаж об’єкту –хлібокомбінату Воловецького районного споживчого товариства”

Інвестиційна пропозиція Проект: „ТОВ ”Полімер – Техніка”

Перелік земельних ділянок, які можуть бути відведені для реалізації інвестиційних проектів

Перелік вільних земельних ділянок для започаткування бізнесу

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


До уваги потенційних інвесторів!


До уваги зацікавлених підприємств, організацій та установ!

За підтримки та активної участі Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій з 5 до 7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбудуться наступні виставкові заходи:

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “AQU AUKRAINE-2019” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку);

XII Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювальна енергетика – 2019” (відновлювані джерела енергії, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК);

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “КомунТух-2019”, “ДорТехЕкспо-2019 ” (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг);

IX Спеціалізована виставка “СвроБудЕкспо-2019 ” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання);

VII Спеціалізована виставка “Екологія підприємства-2019” (очищення промислових викидів у атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами);

II Міжнародна спеціалізована виставка “ELECTR OINSTALL-2019” (низьковольтне обладнання, комплексні пристрої, вимірювальна техніка, кабелі, кабеленесучі системи, світлодіоди, привідна техніка, системи автоматизації будівель);

XVII Міжнародна спеціалізована виставка  “Енергетик авпромисловості-2019” (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромережі систем електропостачання промислових підприємств);

IV Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості “MININ G&MINERALSЕХРО-2019” (гірничодобувні технології, техніка для кар’єрних і підземних робіт, гірничі інструменти, конвеєрні системи, збагачувальне та переробне обладнання);

IV Міжнародна спеціалізована виставка “НАФТОГАЗЕКСПО-2019 ” (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу);

XVI Спеціалізована виставка “АГРОФОРУМ-2019” (техніка, запчастини, обладнання для с/г продукції, добрива, засоби захисту рослин, корми).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

Участь у виставках безкоштовна. За довідками звертатися за тел.:(044)

201-11-62 ,201-11-59, 201-11-57; сайт:www.iec-expo.com.ua.


 До уваги суб’єктів господарювання!attentionsign_0 (1)

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358.

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ).

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині (інформація щодо форматів стажування додається).

Конкурсний відбір буде проводитись у:

– м. Львів з 3 по 4 березня 2015 року на базі Центру Підтримки Бізнесу ”НюБізнес”, контактна особа – Михайло Павлів, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, тел. (032) 297-18-55, електронна адреса: іііf.lviv@gmail.com.

– м. Хмельницький з 16-20 березня 2015 року (місце проведення уточнюється), контактна особа – Марина Миколаївна Дзендзель, заступник начальника відділу цінового регулювання, торгівлі, ринків товарів та послуг департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, тел. (0382) 65-41-86.

– м. Одеса з 23-27 березня 2015 року (місце проведення уточнюється), контактна особа – Тетяна Славова, відповідальний менеджер, тел. (048) 79-63-33, електронна адреса: germany-giz@lab-consult.com.

– м. Київ у квітні 2015 року на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5 (дата уточнюється та буде повідомлена додатково).

http://vrda.gov.ua/do-uvahy-subjektiv-hospodaryuvannya-3/ 


attentionsign_0 (1)

 До уваги суб’єктів господарювання!

У період з 15 по 17 грудня 2015 року у міжнародному виставковому центрі м. Карачі буде проведено 11-ту міжнародну азійську виставку будівельного обладнання, матеріалів та меблів «11 Build International Exhibition and Conference», яка включатиме наступні виставкові заходи:

– 11-а азійська виставка кам’яної промисловості «11 Stonefair Asia» (www.stonefairasia.com);

– 11-а азійська виставка меблевої продукції «11 Furniture Asia» (www.furnitureasia.com.pk);

– 11-а азійська виставка нерухомості «11 Property Asia» (www.propertyasia.com.pk).

Організатором згаданих заходів – компанією Ecommerce Gatewaj Pakistan (Pvt) Ltd надаються українським підприємствам, які приймають участь у заході, спеціальні пропозиції (у разі оренди виставкової площі мінімум 12 кв. метрів), що включають оплату авіа перельоту, проживання у двомісному номері п’ятизіркового готелю протягом 3-х ночей тощо.

За більш детальною інформацією щодо вищезазначеного заходу та умов звертатися до організаторів: info@buildasia.net.

Тел. : (+92-21)111-222-444, факс: (+92-21) 345-363-30, www.buildasia.net.


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

Конкурсний відбір на участь у Програмі з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

 Fit for partnership with Germany

 Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ).

Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

В рамках Програми GIZ28-29 жовтня 2014 року в м. Києві планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

 Конкурсний відбір буде проводитись на базі GIZза адресою:

 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

 Крім того повідомляємо, що G1Z готове розглянути питання конкурсного відбору у регіоні, якщо кількість кандидатів складатиме більше 25 осіб.

Інформацію щодо кандидатів на стажування необхідно надіслати до відділу транскордонного співробітництва Мінекономрозвитку України згідно з формою, що додається, на електронну адресу:

 kodatskaya@me.gov.ua(або факсом: (044) 285-62-89).

 Стосовно додаткових питань щодо нових форматів стажування, просимо звертатись до GIZза тел.: (044) 228-42-54

 або  до управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва обласної державної адміністрації за тел.:  (0312) 61-77-13, 61-31-13.

Fit for partnership with Germany

Готуємося до партнерства з Німеччиною

 Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки,
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств
  • та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенции у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

 Учасник Програми отримує можливість:

–       стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною

–       набути інформацію, знання, навички та міжкудьтурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями

–       підвищити свою конкурентну здатність

–       набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами .

–       ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером

–       встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів

–       безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне

–       набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині

–       кар’єрного зростання / розширення особистого кругозору / росту особистості

–       побачити німецьку компанію зсередини і т.д.

–       стати частиною міжнародної бізпес-спільиоти з ексклюзивним виходом на випускників з 16 країн – партнерів Програми різних сфер діяльності (більше 8000 )

 Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерств економіки і енергетики.


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

Партнер Асоціації професійних видів єдиноборств з Німеччини пропонує підприємствам і компаніям Закарпатської області розглянута пропозицію інвестування на умовах створення спільного підприємства (інвестор отримує в СГТ – 50%) в нижченаведені галузі:

– сільське господарство;
– машинобудування;
– лісопереробка;
– переробка сміття;
– експорт товарів та різної продукції до Німеччини;
– ІТ-бізнес і сфера високих технологій.

Контактна особа – Шишов Павло; електронна пошта: shishof@yandex.ru


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

З метою захисту громадян від цінового тиску та недопущення надмірного і безпідставного зростання цін на продукти харчування, відповідно до ст.13 розділу IV Закону України „Про ціни і ціноутворення”, державне регулювання цін здійснюється Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень шляхом:
1) установлення обов’язкових для застосування суб’єктами господарювання:
фіксованих цін;
граничних цін;
граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди);
граничних нормативів рентабельності;
розміру постачальницької винагороди;
розміру доплат, знижок (знижувальних коефіцієнтів);
2) запровадження процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни.
Розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.08.08 № 489 „Про державне регулювання цін на продовольчі товари” (із змінами № 382 від 04.06.10 та № 285 від 20.05.11) для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності встановлено:
– граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні на:
– борошно, хліб, яловичину, свинину і м’ясо птиці в розмірі 10 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків);
– макаронні вироби, крупи, цукор, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі в розмірі 15 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків)”;
– граничні рівні рентабельності:
– виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків у розмірі 5 відсотків;
– пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини у розмірі 10 відсотків.
Запровадити обов’язкове декларування суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з виробництва та /або реалізації продовольчих товарів, у разі збільшення протягом місяця більш як на 1 відсоток оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову. Обов’язкове декларування проводиться відповідно до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 жовтня 2007 року № 1222 (із змінами).
Суб’єкти господарювання встановлену декларацію оптово-відпускних цін та відповідні документи подають:
головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації – на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка);
головному управлінню економіки облдержадміністрації – на ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову.
Систематичний контроль за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін суб’єктами господарювання здійснюється Сектором у Закарпатській області Державної інспекції України з контролю за цінами.


Перейти до вмісту