Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

До відома суб’єктів господарювання !

Інвестиційна пропозиція Проект: „Продаж об’єкту –хлібокомбінату Воловецького районного споживчого товариства”

Інвестиційна пропозиція Проект: „ТОВ ”Полімер – Техніка”

Перелік земельних ділянок, які можуть бути відведені для реалізації інвестиційних проектів


До уваги потенційних інвесторів!

 


 До уваги суб’єктів господарювання!attentionsign_0 (1)

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358.

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ).

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині (інформація щодо форматів стажування додається).

Конкурсний відбір буде проводитись у:

– м. Львів з 3 по 4 березня 2015 року на базі Центру Підтримки Бізнесу ”НюБізнес”, контактна особа – Михайло Павлів, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, тел. (032) 297-18-55, електронна адреса: іііf.lviv@gmail.com.

– м. Хмельницький з 16-20 березня 2015 року (місце проведення уточнюється), контактна особа – Марина Миколаївна Дзендзель, заступник начальника відділу цінового регулювання, торгівлі, ринків товарів та послуг департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, тел. (0382) 65-41-86.

– м. Одеса з 23-27 березня 2015 року (місце проведення уточнюється), контактна особа – Тетяна Славова, відповідальний менеджер, тел. (048) 79-63-33, електронна адреса: germany-giz@lab-consult.com.

– м. Київ у квітні 2015 року на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5 (дата уточнюється та буде повідомлена додатково).

http://vrda.gov.ua/do-uvahy-subjektiv-hospodaryuvannya-3/ 


attentionsign_0 (1)

 До уваги суб’єктів господарювання!

У період з 15 по 17 грудня 2015 року у міжнародному виставковому центрі м. Карачі буде проведено 11-ту міжнародну азійську виставку будівельного обладнання, матеріалів та меблів «11 Build International Exhibition and Conference», яка включатиме наступні виставкові заходи:

– 11-а азійська виставка кам’яної промисловості «11 Stonefair Asia» (www.stonefairasia.com);

– 11-а азійська виставка меблевої продукції «11 Furniture Asia» (www.furnitureasia.com.pk);

– 11-а азійська виставка нерухомості «11 Property Asia» (www.propertyasia.com.pk).

Організатором згаданих заходів – компанією Ecommerce Gatewaj Pakistan (Pvt) Ltd надаються українським підприємствам, які приймають участь у заході, спеціальні пропозиції (у разі оренди виставкової площі мінімум 12 кв. метрів), що включають оплату авіа перельоту, проживання у двомісному номері п’ятизіркового готелю протягом 3-х ночей тощо.

За більш детальною інформацією щодо вищезазначеного заходу та умов звертатися до організаторів: info@buildasia.net.

Тел. : (+92-21)111-222-444, факс: (+92-21) 345-363-30, www.buildasia.net.


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

Конкурсний відбір на участь у Програмі з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

 Fit for partnership with Germany

 Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ).

Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

В рамках Програми GIZ28-29 жовтня 2014 року в м. Києві планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

 Конкурсний відбір буде проводитись на базі GIZза адресою:

 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

 Крім того повідомляємо, що G1Z готове розглянути питання конкурсного відбору у регіоні, якщо кількість кандидатів складатиме більше 25 осіб.

Інформацію щодо кандидатів на стажування необхідно надіслати до відділу транскордонного співробітництва Мінекономрозвитку України згідно з формою, що додається, на електронну адресу:

 kodatskaya@me.gov.ua(або факсом: (044) 285-62-89).

 Стосовно додаткових питань щодо нових форматів стажування, просимо звертатись до GIZза тел.: (044) 228-42-54

 або  до управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва обласної державної адміністрації за тел.:  (0312) 61-77-13, 61-31-13.

Fit for partnership with Germany

Готуємося до партнерства з Німеччиною

 Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки,
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств
  • та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенции у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

 Учасник Програми отримує можливість:

–       стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною

–       набути інформацію, знання, навички та міжкудьтурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями

–       підвищити свою конкурентну здатність

–       набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами .

–       ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером

–       встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів

–       безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне

–       набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині

–       кар’єрного зростання / розширення особистого кругозору / росту особистості

–       побачити німецьку компанію зсередини і т.д.

–       стати частиною міжнародної бізпес-спільиоти з ексклюзивним виходом на випускників з 16 країн – партнерів Програми різних сфер діяльності (більше 8000 )

 Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерств економіки і енергетики.


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

Партнер Асоціації професійних видів єдиноборств з Німеччини пропонує підприємствам і компаніям Закарпатської області розглянута пропозицію інвестування на умовах створення спільного підприємства (інвестор отримує в СГТ – 50%) в нижченаведені галузі:

– сільське господарство;
– машинобудування;
– лісопереробка;
– переробка сміття;
– експорт товарів та різної продукції до Німеччини;
– ІТ-бізнес і сфера високих технологій.

Контактна особа – Шишов Павло; електронна пошта: shishof@yandex.ru


attentionsign_0 (1)

До уваги суб’єктів господарювання!

З метою захисту громадян від цінового тиску та недопущення надмірного і безпідставного зростання цін на продукти харчування, відповідно до ст.13 розділу IV Закону України „Про ціни і ціноутворення”, державне регулювання цін здійснюється Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень шляхом:
1) установлення обов’язкових для застосування суб’єктами господарювання:
фіксованих цін;
граничних цін;
граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) та постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди);
граничних нормативів рентабельності;
розміру постачальницької винагороди;
розміру доплат, знижок (знижувальних коефіцієнтів);
2) запровадження процедури декларування зміни ціни та/або реєстрації ціни.
Розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.08.08 № 489 „Про державне регулювання цін на продовольчі товари” (із змінами № 382 від 04.06.10 та № 285 від 20.05.11) для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності встановлено:
– граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні на:
– борошно, хліб, яловичину, свинину і м’ясо птиці в розмірі 10 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків);
– макаронні вироби, крупи, цукор, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі в розмірі 15 відсотків (у тому числі граничні постачальницько-збутові надбавки – 5 відсотків)”;
– граничні рівні рентабельності:
– виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків у розмірі 5 відсотків;
– пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини у розмірі 10 відсотків.
Запровадити обов’язкове декларування суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з виробництва та /або реалізації продовольчих товарів, у разі збільшення протягом місяця більш як на 1 відсоток оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову. Обов’язкове декларування проводиться відповідно до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 жовтня 2007 року № 1222 (із змінами).
Суб’єкти господарювання встановлену декларацію оптово-відпускних цін та відповідні документи подають:
головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації – на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка);
головному управлінню економіки облдержадміністрації – на ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову.
Систематичний контроль за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін суб’єктами господарювання здійснюється Сектором у Закарпатській області Державної інспекції України з контролю за цінами.