Суб‘єктами електронного декларуваня, згідно із Законом є посадові особи, уповноважені на виконання функцій держави і місцевого самоврядування. Під “посадовими особами юридичних осіб публічного права” слід розуміти працівників юридичних осіб публічного права, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-ро
Для отримання електронного цифрового підпису, суб‘єкту декларування необхідно звернутися до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів.
Суб‘єкт декларування зобов‘язаний внести відомості про себе, та про членів своєї сім‘ї. Відповідно до ст.1 Закону, членами сім‘ї суб‘єкта декларування вважаються: особа, яка перебуває у шлюбі із суб‘єктом декларування, незалежно від їх спільного проживання; діти, у тому числі повнолітні; батьки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням; будь-які інші особи, у тому числі особи, які спільно проживають із суб‘єктом декларування, але не перебувають у шлюбі.
В доходи суб‘єкта декларування та членів його сім‘ї відповідно до пункту 7 частини першої ст. 45 Закону включають: заробітну плату, отриману як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правови
Відповідно до частини 4 статті 45 Закону, упродовж семи днів після подання декларації суб‘єкт декларування, якщо допущена помилка, письмово повідомляє Національне агенство про виявлену помилку у поданій декларації, та має право подати виправлену декларацію до Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.
Начальник Воловецького РВ ДВС
М.М. Палей