Новини

ГОТОВІ ПІДКОРЮВАТИ ВЕРШИНИ НАУКИ

Урочистою шкільною лінійкою стартувало свято першого дзвоника та розпочався новий навчальний рік у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. У цей радісний та хвилюючий день в очах випускників сум, бо для них цей День знань у стінах рідної школи останній. А в очах першокласників – гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше.Шкільна родина поповнилась 80 першокласниками, яких до Країни Знань поведуть досвідчені педагоги О. І. Сургучова, Н. Ф. Форзан та М. І. Русин.

– Вже позаду літні канікули, випускники нашої школи успішно здали державну підсумкову атестацію, пройшли ЗНО, 84% з них стали студентами вузів. Ще одним досягненням освітнього закладу стала 36 сходинка рейтингу шкіл області по ЗНО серед 330 інших шкіл, – зазначив директор Воловецької ЗОШ. – Своїми успіхами завдячуємо трьом обов’язковим складовим: професіоналізму педагогів, старанності учнів та батьківській допомозі й увазі до успіхів дітей. Принагідно хочу подякувати батькам за допомогу в підготовці класних приміщень. Зміцнили ми і матеріальну базу: встановили нові батареї у спортивному залі, створили та облаштували новий комп’ютерний клас, – зауважив М. А. Пацьо та побажав усім присутнім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та миру на українській землі.

Привітав учнів і їхніх наставників з Днем знань керівник апарату РДА В. І. Повідайчик. – Знання – це прихований скарб, тому треба навчатись, щоб знати, діяти, жити. Впевнений, що зерна науки зростуть у ваших душах врожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним та плідним буде кожен ваш день, – зичив учням та вчителям Віктор Іванович.

Школа поведе першо-класників шляхами знань, де буде все: і успіх, і тривоги. Та будуть з ними у цій довгій подорожі вчителі, які допоможуть подолати всі перешкоди. Напутні слова першачкам на урочистій лінійці висловила О. І. Сургучова. А слова радості та підтримки від імені батьків висловила Г. Ф. Калитич.

Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів і  їх старші колеги. На честь радісного свята – Дня Знань – одинадцятикласники підготували запальний танець рок-н-рол (постановник Д. О. Ситнік). А пісенний подарунок прозвучав у виконанні Каріни Комбарової та Лілії Чикур.

Настала хвилююча мить. У руках першокласниці Анастасії Куцик та одинадцятикласника Олександра Мадяра пролунав перший дзвоник нового навчального року. Стіни школи знову наповнились веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Розпочалися нелегкі та відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

В. СТОРОЖУК