Новини

Інформація про участь учнів Н.Ворітської ДМШ у кущових та обласних конкурсах

Згідно плану роботи на 2016 рік 10 лютого 2016 р. на базі Воловецької ДШМ було проведено кущовий конкурс фортепіанних ансамблів. У конкурсі взяли участь учні Міжгірської ДМШ, Воловецької ДШМ та Нижньоворітської ДМШ.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: категорія А (8-11 років) та категорія В (12-15 років)

Від Нижньоворітської ДМШ брали участь такі учнівські ансамблі у складі:

Рябінчак Христини та Ковач Ксенії (клас викладача Юртин С.В.); Ковальської Крістіни та Комар Вікторії (клас викладачів Юртин С.В. та Дурневич М.Й.);

Реслер Діани та Волосяк Яни (клас викладача Юртин С.В.).

Згідно результатів конкурсу ансамблі отримали такі місця:

у категорії «А» (8-11 р.)

Рябінчак Христина та Ковач Ксенія І місце

Ковальська Крістіна та Комар ВікторіяІІІ місце

у категорії «В» (12-15 р.)

Реслер Діана та Волосяк ЯнаІ місце

Згідно плану роботи обласного методичного об’єднання 17 лютого 2016 р. у м. Ужгород на базі Ужгородської ДШМ проводився обласний конкурс фортепіанних ансамблів. У конкурсі приймали участь і учні Нижньоворітської ДМШ – Реслер Діана та Волосяк Яна (викл.Юртин С.В.)

         За результатами конкурсу отримали подяку.

2 лютого 2016 р. на базі Воловецької ДШМ відбувся конкурс виконавської майстерності учнів молодших класів струнно-смичкового відділу. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: категорія А (8-9 років) та категорія В (10-11 років).

У конкурсі брали участь учні Нижньоворітської ДМШ: Приймич Богдан (клас викладача Сличко В.І.), Рябінчак Валентина, Голянич Даніела, Чекета Денис (клас викладача Зейналова О.М.), Рябінчак Назарій (клас викладача Бомбушкар С.Ф.), Чокнадій Юліанна (клас викладача Лозяк Н.М.).

Рішенням журі учасники конкурсу отримали такі місця:

категорія «А»

Чекета ДенисІ місце

Рябінчак ВалентинаІІІ місце

категорія «В»

Рябінчак НазарійІ місце

Чокнадій ЮліаннаІ місце

Голянич Даніела і Приймич Богдан нагороджені подяками за участь у конкурсі.

Переможці кущового конкурсу брали участь у третьому заключному етапі конкурсу, який проходив на базі Ужгородської ДМШ №1 ім.П.Чайковського. За результатами конкурсу Чокнадій Юліанна зайняла І місце (9,6 бала), Рябінчак Назарій – ІІ місце (9,5 бала) (категорія «В»). Рябінчак Валентина і Чекета Денис у категорії «А» отримали подяки за участь у конкурсі.

Переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками.

01 березня 2016 р. на базі Воловецької ДШМ відбувся конкурс ансамблів та оркестрів   духових інструментів, переможцями якого стали:

тріо трубачів Н.Ворітської ДМШ у складі: Талайло Михайло, Чекета Дмитро, Щобак Станіслав клас викладача Вайдич Сергія Івановича

(концертмейстер Дурневич Марія Йосипівна);

духовий оркестр Н.Ворітської ДМШ , керівник Шурковський Іван Юрійович

Вищезгадані колективи взяли участь в обласному конкурсі ансамблів та оркестрів духових інструментів, який відбувся 16 березня 2016 р. в обласній філармонії м.Ужгород, де отримали подяки.