Новини

Легкоатлетичний сезон розпочато…

17 березня в м. Ужгород (Боздоський парк) відбувся перший старт цього року для легкоатлетів Воловецької ДЮСШ. Після зимової перерви бігуни з всієї області зібрались на обласному легкоатлетичному кросі вирішити хто найшвидший на своїй дистанції. Не змінюючи своїм традиціям наші бігуни як і завжди повернулися додому з медалями різного ґатунку.

Першу медаль для нашої команди виборов Беца Дмитро(тренер Мельник А.М.), який в запеклій боротьбі здобув срібло на дистанції 2000 м серед юнаків 2003-04 р.н. Дві секунди не вистачило на цій же дистанції щоб зайняти третю сходинку Циганкову Віктору(Мельник А.М.), який задовільнився четвертим місцем. Наступною медаль здобула Вознюк Жасміна(Мельник А.М.) на дистанції в 1000м. серед дівчат 2003-04 р.н. вона стала третьою.

Надзвичайно здивувала своєю наполегливістю та волею до перемоги Брюхович Маряна (тренер Селехман К.О.)яка здобула срібну нагороду на дистанції 2000 м серед дівчат 2001-02 р.н. та поповнила скарбничку нашої команди. Буцяк Тетяна(тренер Мельник А.М.) серед юніорок 1999-00 р.н. на дистанції 3000 м зайняла другу сходинку п’єдесталу. Першу золоту нагороду серед наших бігунів завоював Далекорей Андрій( тренер Далекорей В.В.) (юніори 1999-00 р.н.). , на дистанції в 4000 м він впевнено виграв в своїх суперників.

Потім за справу взялись жінки, де наша тренер-викладач Воловецької  ДЮСШ Селехман Катерина здобула четверте місце в бігу на 4 км та принесла такі важливі очки нашій команді. І заключним акордом став виступ ветеранів 40 років і старші. На дистанції 3000 м наш спортсмен-ветеран Бухай Андрій здобув золоту медаль Чемпіонату області з кросу.

Підвівши підсумки змагань та порахувавши очки кожної з команд судді вивели команди для нагородження. Серед команд ДЮСШ  Воловецька ДЮСШ зайняла друге місце поступившись першою сходинкою дуже сильній команді Мукачева, але випередивши Ужгородську ДЮСШ яка в підсумку зайняла третю сходинку. Серед найсильніших команд-районів Воловецький район в підсумку виборов третє місце. Хотілось би побажати спортсменам та їх наставникам подальших звершень на спортивних аренах різного рівня.

Сектор молоді та спорту РДА