Оголошення

МОЗ Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови

За повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:

  • Зразок сертифікату про відмову у ввезенні продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних обставин.
  • Зразок сертифікату про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я ДК.
  • Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортується. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни, окрім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
  • Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати її до будь-якої країни, крім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії.
  • Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
  • Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)», який надається на національні харчові продукти (місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.