Новини

Воловецька делегація взяла участь у вшанувані пам’яті Героїв Карпатської України

Сьогодні, 15 березня 2018 року на території меморіального комплексу «Красне поле» біля м. Хуст відбулися урочистості з нагоди відзначення 79-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Саме на цьому місці 15 березня 1939 року воїни Карпатської Cічі полягли за свободу проголошеної держави.

У святкуванні взяли участь керівництво області та районів, представники громадських організацій, силових структур, підприємств, установ та організацій, духовенство.

Участь в урочистостях з нагоди 79-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України взяла делегація Воловецького  району під керівництвом голови райдержадміністрації Рогової В. Є. та голови райради Лопіта І. І.

До присутніх на заході звернулися голова Закарпатської обласної адміністрації Москаль Г. Г., голова Закарпатської обласної ради Рівіс М. М. та поважні гості, а саме голова Івано-Франківської обласної ради  Сич Олександр Максимович, голова Львівської обласної ради Ганущин Олександр Олександрович та голова Полтавської обласної ради Біленький Олександр Юрійович.

Захід розпочався  з Державного Гімну України та військового салют. Після чого учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за незалежність України та поклали квіти до Пам’ятного Хреста загиблим січовикам. 

Після урочистостей представники релігійних конфесій області відслужили панахиду за загиблими в 1939 році січовиками.

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank