Новини

На Воловеччині урочисто відкрили філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”

Сьогодні, 21 грудня 2016 року  в селі Нижні Ворота  відбулося відкриття Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”, в якому створено умови для цілорічного оздоровлення та відпочинку дітей. Упродовж однієї зміни тут може одночасно перебувати до 70 дітей, навчання яких буде організовано в одній із шкіл села. В «Арніці» учні матимуть можливість поглиблено вивчати природничі дисципліни, проводити дослідження, займатися природоохоронною діяльністю тощо.

На відкриття закладу завітали голова обласної державної адміністрації Москаль Г. Г., голова обласної ради Рівіс М. М., директор департаменту освіти і науки ОДА Сопкова Г.І., директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Галас Я.В., голова Свалявської райдержадміністрації Дідович О.А., голова Міжгірської райдержадміністрації Худинець В. І., представники ЗМІ та громадськості.

Поважних гостей зустрічали голова районної державної адміністрації Рогова В.Є., голова районної ради Лопіт І. І., працівники райдержадміністрації та райради.

Зі словами привітання до присутніх звернулися голова обласної державної адміністрації Москаль Г. Г., голова обласної ради Рівіс М. М., директор департаменту освіти ОДА Сопкова А., голова райдержадміністрації Рогова В. Є. та голова районної ради Лопіт І. І.

Святкову атмосферу та піднесений настрій створили виступи вихованців обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Наприкінці заходу для присутніх було проведено  екскурсію  по закладу.

Довідково: Проект почали втілювати в життя ще в 2010 році, реконструкція будівлі тривала з 2011-го року, однак у 2014-му, у зв’язку з військовими діями на Донбасі та відсутністю фінансів, роботи були призупинені. Їх вдалося відновити за ініціативи голови обласної державної адміністрації Геннадія Геннадійовича Москаля тільки на початку 2016-го року. Необхідні кошти виділили з обласного бюджету.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar