Новини

На Воловеччині відбулись слухання щодо будівництва вітрової електростанції

4 травня 2017 року в приміщенні Воловецької селищної ради відбулись громадські слухання щодо проекту детального плану території для розташування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою за межами населеного пункту Воловець на території Воловецької селищної ради. Громадські слухання проведені за ініціативою ТОВ «АТЛАС ВОЛОВЕЦЬ ЕНЕРДЖИ», яка має намір реалізувати цей проект.

Проект презентували представники ТОВ «АТЛАС ВОЛОВЕЦЬ ЕНЕРДЖИ», яке зареєстроване в смт Воловець, проектної організації КП ЛОР «Центр просторового розвитку».

У обговоренні взяли участь представники  громадськості, депутатського корпусу, виконкому Воловецької селищної ради та ради старійшин при Воловецькій селищній раді, представники державного підприємства «Воловецьке лісове господарство», підприємств, установ та організацій смт Воловець, ЗМІ. В заході також взяли участь представники районної державної адміністрації на чолі  з головою районної державної адміністрації Роговою В. Є.

Протягом обговорення, учасники заходу активно ставили запитання до доповідачів та висловлювали свої погляди з питань, винесених на обговорення.

Представники інвестора надали вичерпні відповіді на всі поставленні запитання та вислухавши думку кожного учасника обговорення, зобов’язались врахувати всі побажання місцевих жителів.

Учасники слухань надали свою згоду на реалізацію проекту,  підтвердивши її голосуванням. Противників реалізації проекту в залі майже не виявилось, але в процесі обговорення були висловленні застереження щодо збереження унікальної флори та фауни Боржавського хребта.

 IMG_20170504_132345