Новини

На Закарпатті готуються до участі у наступному етапі навчальних зборів резервістів

Перші десять резервістів із різних районів Закарпаття вже проходять навчальні збори на базі однієї з військових частин Чугуївського гарнізону (Харківська обл.). Удосконалити навички відповідно до своїх військово-облікових спеціальностей ще у січні відправились колишні бійці з Ужгорода, Мукачева, Тячівського, Воловецького та Рахівського районів.

Серед них і колишні військовослужбовці рядового складу, і офіцери, які виконували завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції.

Як повідомляють у військовому комісаріаті, наразі триває підготовка до проведення наступних етапів навчальних зборів, один з яких розпочнеться наприкінці лютого. Військові комісаріати Закарпатської області проводять заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду усіх резервістів резерву першої черги до інших військових частин. Особливість цьогорічних навчальних зборів в тому, що визначена кількість особового складу, пройде додаткову підготовку в навчальних центрах і на курсах підготовки при вищих військових навчальних закладах оборонного відомства.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

За повідомленням військових, під час навчальних зборів резервісти набудуть бойових спроможностей, зможуть передати свій бойовий досвід військовослужбовцям, які нещодавно закінчили навчальні центри і прийшли до війська, а ті, хто раніше звільнився із лав Збройних Сил України поглиблять свої військові навички.

Довідка:

Виплати за участь в начальних зборах:

– від 4800 до 6400 грн. – грошове забезпечення за 30 діб підготовки;

– від 1600 до 3100 грн. – одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів);

– від 6 до 15 грн. – добові за кожен день перебування у військовій частині;

– 3200 грн. – одну мінімальну заробітну плату на місяць тим, які на день призову на збори не працюють.

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК