Новини

Нарада-семінар з секретарями селищних та сільських рад, відповідальними за ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників в районі

9 жовтня 2015 року в. о. військового комісара Воловецького РВК Боклах І. А. провів нараду-семінар з секретарями селищних та сільських рад, відповідальними за ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників, щодо   приведення військово-облікової роботи в органах місцевого самоврядування до вимог  чинного  законодавства.

В нараді взяли участь  керівник апарату райдержадміністрації Повідайчик В. І. та представники обласного військового комісаріату.

В. о. військового комісара та представники обласного військкомату ознайомили присутніх з основними нормами закону України «Про військовий облік та військову службу», положеннями Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах, яка затверджена Наказом МО України від 15.12.2010 №660, надали роз’яснення щодо організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування. Також на семір-нараді обговорили проблеми, які виникають під час оповіщення військовозобов’язаних та призовників.

DSCN0274-001