Новини

Навчання керівників структурних підрозділів РДА

24 червня 2015  року під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Повідайчика В. І. відбулась нарада – навчання з порядком денним:

  1. Перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів, які здійснюють органи юстиції;
  2. Новели нового антикорупційного законодавства, в запитаннях та відповідях відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

З  основними положеннями Порядку  проведення органами юстиції стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №93/5 від 19.01.2011 року, ознайомив начальник районного управління юстиції Пижик Е. В. Він детально проаналізував особливості кожного виду перевірок та наголосив на відповідальності посадових осіб суб’єкта нормотворення за порушення вимог  законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів.

По другому питанню порядку денного інформував завідуючий сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Волошин М. М., який ознайомив присутніх з новим пакетом антикорупційних законів прийнятих Верховною Радою України, основними засадами антикорупційної політики та відповідальністю за корупційні діяння та інші правопорушення пов’язані з корупцією.

Під час обговорення відбувся діалог доповідачів і запрошених державних службовців, адже питання, які винесено на нараду-навчання, є актуальними та турбували всіх присутніх.

Підвів  підсумки наради керівник апарату райдержадміністрації Повідайчик В. І.