Новини

Обласна влада взялася за безпеку на дорогах

Які заходи вживаються зі зменшення травматизму на дорогах Закарпаття, розглядали на вчорашньому (17.08) позаплановому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса.
Зазначалося, що працівники управління Державтоінспекції у Закарпатській області повели ряд організаційно-профілактичних заходів, направлених на підвищення рівня безпеки дорожнього руху.
Під час нагляду за станом вулично-шляхової мережі працівники ДАІ цьогоріч направили 99 приписів та 205 вимог на усунення недоліків, виявлених в утриманні доріг та вулиць, складено 116 адміністративних протоколів на посадових осіб, у тому числі 32 на посадових осіб дорожніх організацій, 29 комунальних, 3 залізничних  та 52 інших.
Крім того, працівники ДАІ узгодили 149 маршрутів руху перевезення небезпечних вантажів, видано 20 дозволів на перевезення великогабаритних вантажів, 56 чоловік пройшли спеціальне навчання з правил перевезень небезпечних вантажів.
Провівши аналіз дорожньо-транспортних пригод, з’ясувалося: з вини водіїв суб’єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, скоєно 7 (за аналогічний період 2014 року – 5) ДТП, в яких 2 (у 2014 – 1) чоловік загинув та 5 (у 2014 – 5) отримали тілесні ушкодження.
З початку року під час здійснення контролю за експлуатацією пасажирських транспортних засобів на автошляхах області, працівники спільних мобільних груп з контролю за дотриманням законодавства на автомобільному транспорті виявили 155 порушень законодавства, яке допустили водії пасажирських транспортних засобів. Зокрема: 42 – перевезення пасажирів у кількості більшій, ніж передбачено технічними характеристиками транспортних засобів, 17 – порушення вимог дорожніх знаків та правил зупинки під час посадки – висадки пасажирів,
6 – перевезення пасажирів водіями, які не пройшли в установленому порядку щозмінний передрейсовий медичний огляд, 2 – керування автобусами без категорії «Д» у посвідченні водія, 3 – зберігання транспортних засобів поза визначеними місцями їх зберігання.
На завершення заступник голови облдержадміністрації Михайло Рівіс доручив оперативно реагувати на дорожню обстановку від усіх відповідних служб, які мають гарантувати безпечний рух на дорогах краю.

Прес-служба Закарпатської ОДА