Інформація

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ ТОВАРИСТВ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ПІДСТАВІ МОДЕЛЬНИХ СТАТУТІВ

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю онлайн, що діє на підставі модельного статуту. Нововведення доступне на порталі «Онлайн будинку юстиції» та веб-порталі Кабінету Міністрів України в розділі  «Електронні послуги».
Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію Товариств з обмеженою відповідальністю з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ). Наявні Товариства з обмеженою відповідальністю, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Щоб скористатись онлайн-реєстрацією Товариству з обмеженою відповідальністю потрібно авторизуватися у персональному кабінеті «Онлайн будинок юстиції», сформувати заяву, обрати необхідні опції модельного статуту та накласти електронні підписи засновника (чи заявників). Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.
Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів.

Державний реєстратор сектору
державної реєстрації речових прав
на нерухоме майно та державної
реєстрації юридичних осіб та фізичних
осіб-підприємців Воловецької
райдержадміністрації В.В. Беца