Новини

ОСВІТЯНСЬКІЙ РОДИНІ – СВЯТКОВІ ВІТАННЯ

Коли за вікном ласкаве сонечко зігріває все довкола, а вітер шепоче в золотавому листі, у ці осінні дні своє професійне свято  відзначають працівники освітньої галузі.  Це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають в них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, друзів, свого краю та Батьківщини. 

 Минулого тижня з нагоди професійного свята працівників освіти в актовому залі Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися урочистості. Створюючи атмосферу святковості, захоплюючими букетами, квітковими композиціями педагогів зустрічали вихованці Центру позашкільної роботи і дитячої творчості. Це свідчення того, що вчителі люблять справу, якій служать.

У виконанні вихованців Центру звучить Державний Гімн України. І знову вони віршованим та танцювальним подарунками засвідчують свою повагу і вдячність вчительській аудиторії, славлячи дзвінкими голосами їх нелегку працю. Щирі вітання керівника позашкільного освітнього закладу Т.В.Тидір звучать як вдячність педагогам за їх труди, а учні в школах вчились на славу.

Із професійним святом щиро вітала освітянську родину голова райдержадміністрації В.Є.Рогова. Вона пораділа як діти мудрішають, тягнуться до знань. Приємно зустрічатися з їх вчителями, котрі докладають зусиль, щоб кожен урок вчив чесності і справедливості, виховував відповідальних і свідомих громадян України. Адже саме педагогічна мудрість і висока професійна майстерність повинні стати обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючого покоління. В.Є.Рогова розповіла про вирішення фінансових питань освітян, а також про відкриття на початку навчального року у Котельниці меморіальної дошки українському вченому, доктору фізико-математичних наук, професору, академіку Академії наук вищої школи, двічі лауреату Державної премії України, ректору Ужгородського національного університету, нашому земляку В.Ю.Сливці.

Промовець від щирого серця бажала освітянам, щоб кожен їх урок став шедевром педагогічної майстерності, а серця зігрівали людська довіра й любов.

Від депутатського корпусу району, депутата Верховної Ради України М.І.Ланя, депутата обласної ради Ю.Д.Гуледзи привітав педагогів Воловеччини голова районної ради І.І.Лопіт. Виступаючий від щирого серця вітав вчителів із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя.

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.  Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які потім для багатьох  стають кредом. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, за свою професійну підготовку, за право  носити таке високе й почесне звання. Незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтеся головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло вашого серця, скарби своїх знань. Іван Ілліч побажав освітянам, щоб засіяна їх невтомною працею нива сходила новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя було завжди святим і чистим на землі.

Затим керівники району В.Є.Рогова та І.І.Лопіт за зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти нагородили грамотами райдержадміністрації і райради ряд педагогів. Серед нагороджених директори Жденіївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів І.В.Далекорей, Тишівської ЗОШ І-ІІ ступенів Є.В.Ковач, вчителька Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів О.Ю.Мицо, вчителька Підполозянської ЗОШ І-ІІ ступенів В.М.Опанасенко та  директор  Центру   позашкільної роботи і дитячої творчості Т.В.Тидір.

Під час урочистостей звучали привітання від начальника відділу освіти РДА Н.П.Шутки. Головний освітянин району  бажала педагогам    нових      професійних досягнень і глибокої поваги від вихованців, адже шкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, під час якого прищеплюються любов до знань, навколишнього світу, Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, відбувається незриме таїнство – передача нашої спільної спадщини та духовності.

За успіхи у навчально-виховному процесі та з нагоди професійного свята Н.П.Шутка вручила грамоти відділу освіти РДА  директорам Біласовицької ЗОШ І-ІІ ступенів Л.П.Яртим, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів М.В.Чекеті, заступнику директора школи-інтернату  Т.Ф.Гешур, вчителю математики школи-інтернату  Н.І.Мадяр, вчителям хімії Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів О.П.Мадяр, української мови О.М.Антоній, трудового навчання Л.М.Вівчар, директорам Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів М.А.Пацю, Нижньоворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів Н.А.Гвоздак та іншим. За багаторічну сумлінну працю  та успіхи у справі виховання підростаючого покоління грамоти відділу освіти РДА удостоєна логопед  М.В.Волошин.

Голова райкому профспілки працівників освіти  В.В.Гафинець побажав колегам, щоб такі щасливі обличчя, як сьогодні, у них були щодня, щоб усі з радістю ішли на роботу, де їх зустрічатимуть щирі і вдячні вихованці. Василь Васильович вручив грамоту, якою нагороджено абсолютного чемпіона області  з гирьового спорту    М.І.Бабця з Гукливого, та подяку обкому профспілки працівників освіти  голові профкому Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів В.В.Зенинцю. Цього дня на адресу освітян лунало ще багато щирих привітань  від їх учнів, колег та друзів, а також подарунків артистів  районного будинку культури,  вчителів Воловецької дитячої школи мистецтв та вихованців Центру позашкільної роботи і дитячої творчості.