Новини

Перший дзвінок пролунав у навчальних закладах району

Вчора, 1 вересня, у всіх  навчальних закладах району відбулись святкові лінійки та пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, кого вчергове, а для кого цей рік стане останнім роком перебування у школі. 

Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування були присутні на святкових урочистостях з нагоди Дня знань в усіх навчальних закладах району.

Голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І. І. та начальник відділу освіти райдержадміністрації Шутка Н. П.  були присутні на святі Дня знань у Скотарській ЗОШ  І-ІІ ступенів, де привітали учителів та учнів з початком нового навчального року, зі святом насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, та тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, виховує почуття патріотизму до своєї держави.

Зі святом Першого дзвоника присутніх на святі привітав також депутат обласної ради Гуледза Ю.Д., який наголосив, що успіх кожної людини залежить від наполегливої праці. Побажав молодому поколінню гарно навчатися та здобути в подальшому високих досягнень, а вчителям висловив вдячність за кропітку працю.

Багато гарних слів та побажань у цей святковий день пролунали на адресу учнів, вчителів та батьків всіх навчальних закладів району.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar