Новини

Під час пожежі в деревообробному цеху загинула людина

25 жовтня о 06:39 до Служби порятунку «101» повідомили про пожежу в деревообробному цеху в селі Завадка (урочище Мочар) Воловецького району. Пересічні громадяни, побачивши що з вікон будівлі назовні вириваються язики полум’я, поспішили про це сповістити надзвичайників.
До місця події негайно було направлено підрозділи 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець та державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота. Усього на пожежі працювало 15 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Через велику задимленість також працювало дві ланки газодимозахисної служби.
Під час ліквідації пожежі бійці ДСНС всередині тимчасово недіючого цеху, який і став осередком загорання, виявили тіло 53-річного чоловіка. 

Шановні громадяни! Ще раз звертаюсь до Вас з пересторогою ставитися до свого життя! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та на виробництві. Батьки не залишайте дітей без нагляду. Керівники установ, підприємств та організацій дотримуйтесь всіх вимог приписів пожежної безпеки, які отримуєте від працівників Воловецького РВ У ДСНС України у Закарпатській області в ході перевірки підпорядкованих Вам об’єктів . Адже не виконання простих правил та недбалість керівництва можуть коштувати життя.

Начальник Воловецького РВ

УДСНС України у Закарпатській області

капітан служби ЦЗ В.В.Кікало