Новини

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ВЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Протягом 5-9 жовтня 2015 року проведено Тиждень правових знань у Воловецькому районі.

Відповідно до Плану проведення Тижня правових знань у Воловецькому районі з 5 по 9 жовтня 2015 року, затвердженого рішенням районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення Воловецької районної державної адміністрації №9 від 18.09.2015 р., в пропаганду правових знань серед населення включилися крім управління юстиції, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури та туризму, служба в справах дітей районної державної адміністрації, Воловецька районна прокуратура та відділ внутрішніх справ Воловецького району.

Зокрема,  07.10.14р. начальником управління юстиції Пижиком Е.В., за участю старшого  оперуповноваженого  сектору  кримінальної  міліції  у  справах  дітей  Свалявсько-Воловецького  РВ  УМВС Безеги І.В. та прокурора прокуратури  Воловецького  району  Демківа В.В., проведено зустрічі з учнями 9-11 класів Воловецької та Жденіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нижньоворітської школи-інтернату.  06.10.15р. начальником районного управління юстиції в центральній районній бібліотеці проведено зустріч з учнями Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. В ході зустрічі, були порушені питання щодо прав неповнолітніх.

В рамках проведення  Тижня правових знань у Воловецькому районі управлінням освіти, молоді  та спорту здійснено перегляд фільмів щодо проблем розвитку неповнолітніх, проведено конкурс малюнків-плакатів, проведено правовий брейн-ринг.

Правовою освітою під час проведення в районі Тижня правових знань було охоплено 400 школярів

Відділом культури та туризму районної державної адміністрації у районній бібліотеці було оформлено виставку юридичної літератури, зроблено добірку матеріалів правового характеру.

Керівництвом районного управління юстиції  5 жовтня 2015 року проводилась “гаряча телефонна лінія”, на яку звернулося 2 громадян.