Новини

Підтримка сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Значна кількість сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребує соціального захисту та допомоги.

В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Робота служби у справах дітей вимагає співпраці, в кожному окремому випадку, з представниками різних підрозділів виконавчої влади, поліції, органами місцевого самоврядування для вирішення ключових проблем дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, бути помічником для кожного з них, що ризикують потрапити в складні життєві обставини в наслідок втрати роботи членами сім’ї, неналежного виконання батьківських обов’язків, насильства над дітьми.

З метою підтримки таких сімей, 25.02.2016 р. працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, Воловецького районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та дільничим інспектором поліції Воловецького відділення, взято участь у засіданні виконкому Лазівської сільської ради з метою надання практичної допомоги сім’ї Д., в якій виховується малолітня дитина, що опинилася в складних життєвих обставинах, мати сама виховує сина і життєві складнощі подолати самостійно не може.

З метою захисту прав малолітньої дитини 2009 р.н., після проведення відповідної роботи з дитиною, виконкомом було попереджено матір щодо створення належних умов утримання та виховання сина, запропоновано змінити навчальний заклад та працевлаштуватися.  

Головний спеціаліст служби

у справах дітей Г.Хміль