Новини

Попередження насильства в сім’ї

11 січня 2019 року набув чинності закон «Про запобігання та протидії домашньому насильству». Протягом сімнадцяти років йому передував закон «Про попередження насильства в сім’ї», який передбачав заходи та повноваження органів державної влади у запобіганні та реагуванні на факти застосування фізичної сили в родинах. Однак, в реальному житті постраждалі члени сім’ї та діти частіше залишалися сам-на-сам із домашнім терором.
Новий закон проти домашнього насильства, безумовно, заслуговує на позитивну реакцію суспільства, тому що сам факт того, що Україна виходить на нову дорогу боротьби з насильством в родинах, не може не радувати!
Зміни до законодавства стали темою робочої зустрічі начальника Воловецького бюро правової допомоги Пижика Е.В., начальника Воловецького районного сектору філії Центру пробації в Закарпатській області капітана внутрішньої служби Гафинця І.М. та головного спеціаліста відділу у справах сім”ї та дітей управління соціального захисту населення Воловецької РДА Андрійчак Н.М.

Воловецьке бюро правової допомоги