Новини

Про роботу Центру з питань надання адміністративних послуг

Центр з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації повідомляє,  що за 9 місяців 2017 року  було надано 1685  адміністративних послуг. З них: 75  – адмінпослуг, що стосуються видачі дозвільних документів, 344  – районного сектору Державної міграційної служби, 662 –  адмінпослуги відділу у Воловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, 37 – адміністративних послуг відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації, 3 – служби у справах дітей райдержадміністрації, 54 – управління  соціального захисту населення райдержадміністрації, 377 – сектору реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, 128 послуг сектору реєстрації речового права на нерухоме майно.

Серед найбільш затребуваних громадянами послуг:  вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45- річного віку,реєстрація земельної ділянки, надання витягу з технічної документації про нормативного грошову оцінку землі,  які надаються на виконання розпорядження КМУ від 16.05.2015р.  №523-р”Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”.

Режим роботи центру зорієнтований виключно на потреби суб’єкта звернення: шість днів на тиждень, у тому числі у суботу, без обідньої перерви. В приміщенні центру надання адміністративних послуг суб’єкти звернення можуть отримати необхідну інформацію, скориставшись інформаційними стендами, інформаційним терміналом  або безпосередньо від адміністраторів центру.

Адміністраторцентру з питань

надання адміністративних

послуг райдержадміністрації                                                  О.Понзель