Різне

Про внесення змін до Інструкції з організації примусового виконання рішень

01.08.2017 року внесено зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 року № 512/5.

В новій редакції зазначено. Що відділу примусового виконання рішень управлінь державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі підвідомчі рішення, за якими сума зобов’язання становить від десяти до двадцяти мільйонів гривень або еквівалентну суму в іноземній валюті.

Районним, районним в містах міським, міськрайонним відділам державної виконавчої служби відповідних територіальних управлінь юстиції підвідомчі рішення, за якими сума зобов’язання становить до десяти мільйонів гривень або еквівалентна сумі в іноземній валюті.

Основною інформаційною базою про здійснення виконавчого провадження є автоматизована система виконавчого провадження.

Відомості про боржників (крім відомостей щодо боржників, визначених у частині п’ятій статті 9 Закону) вносяться до Єдиного реєстру боржників, що є складовою автоматизованої системи.

Механізм функціонування автоматизованої системи визначає Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 05 серпня 2016 року № 2432/5, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2016 року за № 1126/29256.

Під час здійснення виконавчого провадження виконавець приймає рішення шляхом винесення постанов, попереджень, внесення подань, складання актів та протоколів, надання доручень, розпоряджень, вимог, подання запитів, заяв, повідомлень або інших процесуальних документів у випадках, передбачених Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Воловецький відділ ДВС ГТУЮ