Новини

Профілактичні відпрацювання на території Підполозянської сільської ради

04 жовтня 2017 року відбулось профілактичне відпрацювання населених пунктів району, а саме: с.В.Грабівниця, с.Ялове та с.Підполоззя.

Начальником служби у справах дітей Воловецької районної державної адміністрації Шустою М.Д., головним спеціалістом служби у справах дітей Тимкович Т.М., провідним спеціалістом служби у справах дітей Чекетою О.В. спільно з спеціалістом управління соціального захисту населення Андрійчак Н.М., начальником сектору превенції Косачем В.С. та інспектором ювенальної превенції Семик Г.І. було організовано та проведено обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. В ході перевірки батькам дітей роз’яснено їх права та обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, фізичного та морального розвитку і попереджено про адміністративну, кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та надані інформаційно-розяснювальні консультації  за потребою.

Здійснено перевірки стану виховної роботи з дітьми у Підполозянській ЗОШ І-ІІ ступенів та Верхньограбівницькій ЗОШ І ступеня та проведено профілактичні бесіди з школярами на правову тематику.

Проведено перевірку утримання та виховання дітей в ДБСТ сім’ї Райчинець, в якій проживають 6 дітей-вихованців. В ході перевірки працівниками служби у справах дітей було надано консультативну допомогу з актуальних проблемних питань.