Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Протидія домашньому насильству

Перелік суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

23 вересня суб’єктами взаємодії у сфері протидії домашньому насильству було  провдено профілактичний рейд з метою попередження насильства в сімї в смт Воловець та с. Канора. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення проявів насилля, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність. Також батькам надано рекомендації по приведенню в належний стан умов проживання.


5-10 серпня 2019 року суб’єктами взаємодії у сфері протидії домашньому насильству було обстежено ряд сімей, де було скоєно домашнє насильство у смт. Жденієво, с. В.Ворота, с.Біласовиця, с.Латірка, про що складено відповідні акти. Спеціалістами проведено профілактичні бесіди з правопорушниками щодо недопущення проявів насильства в подальшому. Постраждалим від домашнього насильства надано правову, соціальну допомогу.


13-14 червня 2019 року комісією у складі головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та дітей УСЗН Андрійчак Н. М., провідного спеціаліста служби у справах дітей Чекети О. В., директора РЦСССДМ Пазюк Н. М. було відвідано сім’ї, в яких здійснено домашнє насильство у с. Лази, с. В. Ворота, с. Тишів, с. Біласовиця та с. Латірка.

Здійснено профілактичний рейд

Перейти до вмісту