Новини

Проведення профілактичного рейду з метою виявлення бездоглядних дітей

Відповідно до Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» (із змінами та доповненнями), «Про охорону дитинства» та спільного наказу служби у справах дітей облдержадміністрації та ГУНП в Закарпатській області від 24.01.2019 № 3/164 працівниками служби у справах дітей, управління соціального захисту населення Воловецької РДА спільно з працівниками Воловецького відділення національної поліції ГУНП в Закарпатській області, 6 лютого 2019 року проведено профілактичний рейд з метою виявлення бездоглядних дітей та дітей, що займаються жебракуванням. В ході рейду було здійснено планові перевірки умов утримання і виховання дітей у сім’ях, де батьки, або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків та негативно впливають на виховання своїх дітей. Проведено профілактичну роботу з дітьми та батьками щодо належного виховання дітей.

Під час рейду перевірено 5 сімей, які знаходяться в складних життєвих умовах. В ході відпрацювання було охоплено: с.Верб’яж, с.Нижні Ворота, с.Завадка. Перевірено 3 місця концентрації дітей і молоді.

Перевірено 2 торговельні заклади стосовно реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям. В результаті порушень визначених законодавством не виявлено.

 

Начальник служби

у справах дітей М.Шуста