Новини

Проведено обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Протягом серпня 2017 року працівниками служби у справах дітей Воловецької районної державної адміністрації спільно з начальником сектору превенції Воловецького відділення Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, начальником Воловецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівниками управління соціального захисту населення відділу у справах сім’ї та дітей були проведені обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основною метою проведення таких цільових рейдів – є перевірка умов утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності.

За інформацією наданою відділом освіти Воловецької районної державної адміністрації  станом на 1 вересня 2017 року не приступили до занять у загальноосвітніх закладах району 7 учнів без поважних причин. В результаті перевірки батьків трьох дітей притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення.

7 вересня 2017 року працівники служби у справах дітей здійснили перевірку Нижньоворітської школи –інтернат. Нижньоворітська школа-інтернат має визначену систему превентивного виховання, яка спрямована на формування відповідного виховного простору з потужним виховним впливом на особистість, що сприятиме формуванню її ціннісних орієнтацій та духовних пріоритетів.

Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи щодо охоплення всіх дітей навчанням, як цього вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

 

Провідний спеціаліст служби

у справах дітей РДА

Чекета О. В.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank