Новини

Питання благоустрою обговорено на нараді при голові РДА

30 березня 2017 року голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищними та сільськими головами щодо проведення  заходів з  благоустрою та озеленення населених пунктів району.

Голова районної державної адміністрації інформувала присутніх, що 1 квітня 2017 року на території області проводиться день благоустрою територій населених пунктів (суботник), до якого повинні долучитися усі установи, підприємства та організації району, незалежно від форм власності  та громадськість.

В ході наради селищним та сільським головам рекомендовано провести роботи щодо впорядкування територій населених пунктів району, які включають: ліквідацію стихійних сміттєзвалищ; благоустрій тротуарів, вулиць, доріг, пам’ятних місць, кладовищ, прибудинкових територій та інших об’єктів. У планах також висаджування дерев та квітів по всій території району.

За  організаціями, установами та підприємствами закріплено відповідні прилеглі території, які вони  повинні прибрати та впорядкувати.

Підводячи підсумки наради, голова районної державної адміністрації  звернула уваги присутніх на те, що заходи з благоустрою  на територіях населених пунктів повинні бути постійними та систематичними. 

DSCN4674