Новини

Районна влада привітала підприємців з нагоди професійного свята

Вже традиційно у першу неділю вересня відповідно до Указу Президента в Україні відзначають День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

З цієї нагоди 6 вересня 2015 року  в  районній державній адміністрації відбулася зустріч за круглим столом районних посадовців із підприємцями району.

У вітальному слові, зверненому до підприємців краю, голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. побажала місцевим бізнесменам розквіту їхньої справи.

Також підприємців привітали заступник голови райдержадміністрації Сличко І. В., керівник апарату райдержадміністрації Повідайчик В. І., заступник начальника Воловецького відділення Свалявської ОДПІ Мадяр М. А. та директор районного центру зайнятості Ряшко І. І., відзначивши їхню працьовитість, наполегливість, патріотизм.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, за вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток району та з нагоди Дня підприємця, були нагороджені грамотами райдержадміністрації  9 підприємців району.