Новини

Реалізація об’єктів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку

18 листопада 2015 року голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. відвідала об’єкти, на яких тривають будівельні роботи за рахунок коштів з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Зокрема, очільниця району відвідала приміщення дошкільного навчального закладу у с. Верхні Ворота та загальноосвітню школу I-II ступенів у с. Підполоззя.

У ДНЗ с. Верхні Ворота, який відвідує 87 дітей, роботи по капітальному ремонту та реконструкції закладу знаходяться на завершальному етапі.

По цьому об’єкту реалізовуються два інвестиційні проекти : “Реконструкція котельні з встановленням твердопаливних котлів для опалення ДНЗ по вул. Верховинській, 173 “В” в с. Верхні Ворота, Воловецького району” (загальна кошторисна вартість – 900,000 тис.грн.) та “Капітальний ремонт ДНЗ по заходах енергозбереження по вул. Верховинській, 173″В” с. Верхні Ворота, Воловецького району” (загальна кошторисна вартість – 498,230 грн.). На сьогодні по першому проекту роботи виконані на 70% та профінансовані на суму 542,874 тис..грн. Зокрема, закуплено котел та всі інші матеріали, завершуються підготовчі та опоряджувальні роботи в приміщенні котельні. Роботи плануються завершити до 10 грудня 2015 року.

Капітальний ремонт ДНЗ по заходам енергозбереження, а саме утеплення фасаду виконано на 95 % та профінансовано на суму 293,235 тис. грн. Роботи плануються завершити протягом наступного тижня.

Тривають роботи з реконструкції системи теплопостачання Підполозянської ЗОШ I-II ступенів. Загальна кошторисна вартість робіт по об’єкту складає 409,570 тис. грн.. Проте, в ході пошуку підрядника та аналізу динаміки цін, виникла потреба в коригуванні проектно-кошторисної документації. На сьогодні виконуються будівельні роботи на об’єкті, замовлений котел та комплектуючі до нього, паралельно скоригована проектно-кошторисна документація. Вирішується питання виділення додаткових коштів на суму зростання загальної вартості, це близько 150,0 тис. грн. Роботи планується завершити до кінця поточного року.

Підполозянська ЗОШ І-ІІ ступенів :

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

ДНЗ с.Верхні Ворота:

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar