Новини

Реалізація об’єктів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку

У рамках робочої поїздки 19 листопада 2015 року голова районної державної адміністрації Валентина Рогова оглянула стан будівництва та реконструкції об`єктів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

терцентр-001Зокрема, очільниця району відвідала приміщення Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування по вул.. Центральній, 93 та будинок культури і дозвілля в с. Нижні Ворота по вул. Перемоги,1.

В Нижньоворітському територіальному центрі, де проживає 35 осіб, розпочато роботи по реконструкції приміщень лікувального корпусу. Загальна кошторисна вартість об’єкта складає 713,722 тис. грн.. в цінах листопада 2012 року. На сьогодні проведено коригування проектно-кошторисної документації та підписано договір на виконання робіт. Завершити виконання робіт з реконструкції передбачається до кінця поточного року.

На завершальному етапі роботи з реконструкції будинку культури і дозвілля в с. Нижні Ворота по вул.. Перемоги,1. Зокрема на будівлі проведено демонтаж покриття даху із заміною на профільований металевий настил, споруджено люк виходу на покрівлю та блискавкозахист. На об’єкті залишилось зашити фронтони та вставити слухові вікна. Загальна кошторисна вартість об’єкта після коригування складає 497,926 тис. грн.., з яких профінансовано за рахунок ДФРР 244,680 тис. грн. Роботи по реконструкції планують завершити до кінця поточного місяця.

Будинок культури і дозвілля в с. Нижні Ворота:

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar