Новини

Ріднити людей із книгою

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники книгозбірень району, їх читачі та гості зібралися на урочистості. Працівники галузі населених пунктів об’єднані єдиною метою – ріднити людей із книгою, відкривати їм красу і силу слова, що є серцевиною щоденних буднів. Про це красномовно на святковому зібранні говорили ведучі – завідуюча районною бібліотекою для дорослих Н.І.Роман та методист Л.О.Фельбаба.

А далі наголос було зроблено на святковій даті. Надія Іванівна охарактеризувала етапи розширення й поглиблення діяльності книгозбірень району. За неоціненними досягненнями – фахівці бібліотечної справи, для яких робота є покликанням душі. Бібліотекарі своїм умінням, стараннями, творчістю збагачують і урізноманітнюють професійну справу.

Визнання такої місії проходило червоною ниткою у вітальних промовах виступаючих, на яку вони нанизували слова подяки й побажань.

Начальник відділу культури і туризму РДА В.Ю.Хміль, вітаючи працівників бібліотек із професійним святом, відзначила, що бібліотекарям району притаманні працелюбність, компетентність, ввічливість і доброзичливість у ставленні до читачів та скромність. І це не повний перелік їх достоїнств. Валентина Юріївна висловила надію на те, що позитивний досвід бібліотекарів Воловеччини поповнюватиметься новими досягненнями.

Затим В.Ю.Хміль за дорученням голови райдержадміністрації В.Є.Рогової та голови райради І.І.Лопіта вручила грамоти РДА та райради завідуючим Буковецькою сільською бібліотекою М.І.Ребриш та Верб’язької сільської бібліотеки Г.І.Проньо, яких їх удостоєно за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну громадську діяльність з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Начальник відділу культури і туризму РДА за високі здобутки у праці та вагомий вклад у розвиток бібліотечної системи району нагородила грамотою відділу культури і туризму РДА методиста районної бібліотеки для дорослих Л.О.Фельбабу.

Насамкінець промовець повідомила, що з нагоди свята відділ культури облдержадміністрації нагородив воловецьких бібліотекарів ноутбуком, комп’ютером, а також побажала усім працівникам книгозбірень району нових досягнень у праці, щастя і радості та поваги читачів.

Глибокі думки і благородні почуття викликав виступ воловецького селищного голови М.А.Попелича. Кожне його слово було проникнуте повагою до бібліотекарів, розумінням складності їх праці, визнанням заслуг. Він бажав їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя й вручив бібліотекарям комп’ютер та принтер.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації О.В.Порохнавець засвідчив велику повагу і щиру вдячність бібліотекарям за добрі справи, які вони роблять щодня. Знаючи, як за останні роки зросла авторитетність воловецької районної бібліотеки для дорослих, щиро порадів. Відзначив нестримну комп’ютеризацію, висловив упевненість у потрібності бібліотек. Олександр Васильович був об’єктивним в оцінці того скарбу, який надбали за багаторічну діяльність працівники центральної районної бібліотеки для дорослих та сільських книгозбірень.

Затим завідуюча центральною районною бібліотекою для дорослих нагородила грамотами відділу культури РДА за активну участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі „Дитячі канікули” ряд школярів.  Серед нагороджених активні читачі Юлія Богут із Жденієва, Антоніна Завадяк із Підполоззя, Христина Вашкевич із Гукливого, Марина та Юрій Хмельницькі із Скотарського та ряд інших.

Літературне вітання бібліотекарям району подарувала користувач бібліотеки з Підполоззя Антоніна Фельбаба. Біліотекарів із Всеукраїнським днем бібліотек також привіта поет, письменник і журналіст Б.В.Галас, а також ознайомив із творами, які увійшли до його збірок і невдовзі побачать світ.

Задоволення і радість можна було побачити в очах бібліотекарів після концертних номерів артистів районного будинку культури та вихованців дитячої школи мистецтв.