Новини

Ряд важливих питань було розглянуто на нараді при голові районної державної адміністрації

14 січня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Рогової В. Є. відбулась нарада з головами селищних та сільських рад. В нараді також взяли участь голова районної ради Лопіт І. І., його заступник Повідайчик В. І., заступник голови райдержадміністрації Сличко І. В.,  начальник управління Пенсійного фонду у Воловецькому районі Волошин М. М., начальник Воловецького відділення Свалявської ОДПІ Діброва І. П., директор районного центру зайнятості Ряшко І. І., головний державний інспектор управління Держпраці у Закарпатській області Лопіт І. І., Воловецький військовий комісар Комар В. І., начальник Воловецького відділення Мукачівського відділу поліції Іваникович Р. П.  та інспектори сектору превентивної діяльності Воловецького відділення поліції.

На нараді обговорено ряд важливих питань. Зокрема, йшлося про наповнення бюджету району у 2016 році. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Продан М. М. Із співдоповіддю з даного питання виступили головний державний інспектор управління Держпраці у Закарпатській області Лопіт І. І., начальник Воловецького відділення Свалявської ОДПІ Діброва І. П., головний державний інспектор Гаринець М. Д. та завідувач сектору оподаткування юридичних осіб  Воловецького відділення Свалявської ОДПІ Грига М. І.

Наступне питання, яке розглядалося на нараді, стосувалося взаємодії органів місцевого самоврядування з інспекторами сектору превентивної діяльності Воловецького відділення поліції, щодо  попередження кримінальних та адміністративних правопорушень, забезпечення публічної безпеки. З цього питання порядку денного виступили начальник Воловецького відділення Мукачівського відділу поліції Іваникович Р. П. та начальник сектору превентивної діяльності Воловецького відділення поліції Тимкович М. В.

В. о. заступника обласного військового комісара – начальник відділу обліково-мобілізаційної роботи Закарпатського ОВК Бочковський В. та Воловецький військовий комісар Комар В. І. підвели підсумки осіннього 2015 року призову на строкову військову службу на території району, наголосили на необхідності формування загонів оборони району та розповіли про ведення єдиного реєстру обліку військовозобов’язаних.

Заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В. поінформував присутніх про підсумки реалізації проектів, які фінансувалися у 2015 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та озвучив перелік інвестиційних проектів, відібраних обласною комісією, для реалізації за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році на території району.

Підводячи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. звернулася до керівників районних служб, селищних та сільських голів з проханням приймати більш активну участь у наповненні місцевих бюджетів, житті громад, вирішенні важливих питань а також наголосила на тому, що тільки у тісній співпраці можна справитися з тими викликами які ставить перед нами теперішній час.

На завершення голова райдержадміністрації привітала усіх присутніх з «старим Новим роком» та святом Василія Великого.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar