Оголошення

Шановні мешканці району,  перевірте відомості про себе у Державному реєстрі виборців

Шановні мешканці Воловецького району

перевірте відомості про себе у

Державному реєстрі виборців!

31 березня 2019 року в Україні відбудуться чергові вибори

Президента України.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:

  • особисто, завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Воловець, вул. Пушкіна, 8, кабінети 40, 41 (четвертий поверх райдержадмністрації). При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-44-79.
  • скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на офіційному сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки.

Для зручності виборців повідомляємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації протягом березня 2019 року буде працювати також  і у вихідні дні з 8 до 17 години ( крім 8 березня).

Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.

Відділ ведення Державного реєстру 

виборців  Воловецької  РДА