Новини

„Смерічка” – володар кубка району

26 серпня на стадіоні „Авангард” у Воловці відбулося урочисте вручення кубка району з футболу. За це звання цьогоріч змагалися 6 спортивних колективів. У фінал вийшли команда „Смерічка” (Гукливе) та футбольний клуб „Воловець”

Зустріч фіналістів розпочалася несміливим „прощупуванням” слабких місць суперника, яке невдовзі продовжилося стрімкими атаками. Спортсмени виступали динамічно й організовано. Але жодна з атак ні „Смерічки”, ні „Воловця” не увінчалася успіхом.

Уболівальники, які прийшли на стадіон, щоб підтримати своїх спортсменів, не зважаючи на дрібний дощ, з нетерпінням чекали відкриття рахунка. Але, хоч небезпечних моментів було багато і бажання отримати першість у спортсменів було великим, цього до кінця матчу нікому так і не вдалося.

Переможця фінальної зустрічі визначили пенальті, у яких найрезультативнішими були футболісти команди „Смерічка”. Спортсмени ФК „Воловець” чотири рази виймали м’яч із сітки своїх воріт. Отож зустріч закінчилася з рахунком 4:2 на користь гукливчан.

Учасників фінальної зустрічі щиро привітав голова районної ради І. І. Лопіт. Він подякував футболістам за цікаві й результативні матчі та динамічну гру. Окремі слова вдячності він адресував сільським головам, які знаходили можливість, щоб підтримати свої команди, суддям та уболівальникам. Керівник району вручив учасникам зустрічі футбольні м’ячі, про які подбала федерація футболу.

До слів привітань долучився заступник голови райдержадміністрації І. М. Понзель, який згадав події футбольного минулого району, лідерів минулорічного чемпіонату, побажав цьогорічним фіналістам нових спортивних досягнень.

Голова федерації футболу району, депутат районної ради М. В. Щербей подякував спортсменам за видовищну гру, а уболівальникам – за підтримку гравців, адже атмосфера трибуни надихає футболістів до перемог.

І ось наступає найурочистіший момент. Для вручення нагород фіналістам запрошується голова районної ради І. І. Лопіт, заступник голови РДА І. М. Понзель, та голова федерації футболу району М. В. Щербей, які задоволені з приводу того, що футбол на Воловеччині став масовим і бажаним видом спорту. Він збирає на стадіонах палких любителів футболу. У команди щораз вливається обдарована молодь, районна влада дбає про розвиток спорту, у тому числі й футболу, намагається всіляко підтримувати спортивні колективи, сприяє зміцненню матеріально-технічної бази. Слів подяки заслуговують сільські та селищні голови, спонсори. Завдяки їм у багатьох населених пунктах Воловеччини спортсмени мали можливість працювати в оптимальному режимі.

Затим було вручено нагороди: учаснику фінальної зустрічі – команді ФК „Воловець” – диплом райдержадміністрації та районної ради, медалі та грошову винагороду.

Володарем кубка Воловеччини стала гукливська команда „Смерічка”. Переможцю фінальної зустрічі І. І. Лопіт вручив диплом райдержадміністрації та районної ради, медалі та грошову винагороду. Про матеріальне заохоченя учасників фінальної зустрічі подбав палкий шанувальник футболу, депутат обласної ради Ю. Д. Гуледза. Кубок району гукливчанам вручив голова федерації футболу Воловеччини, депутат районної ради М. В. Щербей. 

Й.Бігарій